Status Dolpha Zigglera, rozważa oferty innych organizacji?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 901

W ostatnich dniach pojawiają się sprzeczne informacje w sprawie statusu Dolpha Zigglera.

Wiele źródeł zasugerowało, że zawodnik zamierza odejść z WWE, przez to że "The Showoff" ostatni raz pokazał się w telewizji na Raw prawie miesiąc temu. 31 grudnia wyemitowano jego walkę z Drew McIntyre'em w Steel Cage Matchu. Storyline'owo McIntyre, mimo wygranej, zaatakował Zigglera jeszcze po walce, powodując kontuzję.

Są wieści, jakoby 31 stycznia wygasała umowa Zigglera z organizacją Vince'a McMahona. Zawodnik na razie skupia się na nadchodzącym tournee, podczas którego będzie prezentował autorski program komediowy. Dużo wskazuje na to, że nie zobaczymy go na Royal Rumble.

Jedno jest pewne - jeżeli Ziggler odejdzie z WWE, to nie będzie narzekał na brak ofert. Przedstawiciele All Elite Wrestling chcieliby ściągnąć największe dostępne gwiazdy, więc Dolph byłby dla nich "smakowitym kąskiem". "SportsKeeda" informuje także o zainteresowaniu ze strony NJPW, w razie fiaska negocjacji z Shinsuke Nakamurą. Cała sprawa powinna rozwiązać się na przełomie stycznia i lutego. Warto zauważyć, że w ostatnich latach często pojawiały się pogłoski o odejściu Zigglera z WWE. Koniec końców podpisywał nowy kontrakt. Być może ponownie tak będzie.

Dolph Ziggler

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 18-01-2019 21:48:42

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy