Kolejni zawodnicy chcą odejść z WWE, organizacja ściągnie Dragunova?

Giero
Newsów: 1641

Mike i Maria Kanellis poprosili oficjeli WWE o rozwiązanie kontraktu. Są niezadowoleni z ich pozycji w organizacji, głównie z małej ilości występów na głównych galach. W ostatnich miesiącach ich rola została sprowadzona do walk na Live Eventach i Main Event.

Wciąż niepewna jest przyszłość The Revival. Według najnowszych doniesień jest możliwy ich powrót do NXT. Oni sami na dłuższą metę także przymierzają się do odejścia z WWE.

Za to do WWE zmierza Ilja Dragunov. Zawodnik miał wystąpić na nadchodzących galach organizacji Defiant Wrestling, ale został wycofany z rozpisek. Prawdopodobnie wzmocni brand NXT UK.

Charlotte Flair udzieliła wywiadu dla "Sky Sports" przy okazji otwarcia Performance Center w Londynie:

Link do filmu


Najnowsze materiały od "UpUpDownDown":

Link do filmu


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

No i kolejny raz powtarza się jeden i ten sam częsty schemat: gość trafia z NXT lub sceny niezależnej do main rosteru myśląc że zrobi tam karierę, ale szybko okazuje się że jest tam "jednym z wielu". Po typowym dla każdego debiutanta winning streaku okazuje się że oficjele nie mają na takiego delikwenta żadnego pomysłu: zaczyna jobbować, pojawiać się na mniej znaczących galach, w miarę upływu czasu kompletnie znika z TV, narasta frustracja i przekonanie że w WWE człowiek tylko się marnuje (o ile ktoś mniejszą wagę przykłada do przelewu otrzymywanego od księgowych fedki a większą do wykorzystywania swojej postaci) co skutkuje odejściem. Smutne ale prawdziwe

napisane przez TakerFanKrk w dniu : 19-01-2019

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy