Status Carrillo, kontrakt Hardy'ego, spoilery z NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1205

Humberto Carrillo podczas ostatniego Raw niebezpiecznie wykonał Sunset Flip Powerbomb Sheamusowi, który wylądował na jego nogach. Przez to zmieniono końcówkę pojedynku. Według wielu źródeł - Humberto był potem poobijany, ale wyglądał całkiem okej i raczej zakończy się bez poważniejszych urazów.Po Raw pojawiło się także wiele zapytań o status Jeffa Hardy'ego. Porażka Jeffa z Jinderem Mahalem wywołała spekulacje o kończącym się kontrakcie. PWInsider jednak dementuje takie wieści i informuje, że nowa umowa (podpisana w zeszłym roku) była na okres przynajmniej dwóch, trzech lat.

Newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego epizodu NXT!

Niespodziewanie po kontuzji powrócił Bobby Fish. Pomógł Kyle'owi O'Reilly'emu, odpierając atak Oneyego Lorcana i Pete'a Dunne'a. Jednocześnie byli tag team partnerzy wyjaśnili sobie, że idą teraz własnymi ścieżkami.


Poznaliśmy termin kolejnej walki Johnny'ego Gargano z Bronsonem Reedem. Do starcia o NXT North American Championship dojdzie już za tydzień, w klatce.

Ponadto poznaliśmy pierwsze atrakcje zapowiedziane na show za dwa tygodnie. Karrion Kross będzie bronić NXT Championship w rewanżu z Finnem Balorem. Zapowiedziano także "world premiere" z udziałem Franky Monet, co za tym idzie - możemy spodziewać się jej ringowego debiutu.Kushida obronił NXT Cruiserweight Championship w two out of three falls matchu przeciwko Santosowi Escobarowi. Natomiast Raquel Gonzalez udanie wyszła z obrony NXT Women's Championship ze starcia z Mercedes Martinez.

Link do filmu


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy