Pierwsze walki zapowiedziane na Double or Nothing, spoilery z Dynamite

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1266

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego epizodu AEW Dynamite!

W trakcie ostatniego Dynamite dość mocno ukształtowała się już karta gali Double or Nothing, która odbędzie się 30 maja. Przede wszystkim poznaliśmy nowych pretendentów do AEW World Title. Pretendentów to słowo klucz, bowiem walka PAC'a z Orange'em Cassidym nie wyłoniła zwycięzcy przez ingerencję Kenny'ego Omegi. W reakcji na zachowanie mistrza Tony Khan postanowił, że na PPV dojdzie do Triple Threat Matchu.Na Double or Nothing dojdzie także do kolejnej odsłony Casino Battle Royal. Udział w pojedynku zadeklarował już Christian Cage. Ponadto zobaczymy również Matta Sydala.


Cody Rhodes rzucił wyzwanie Anthony'emu Ogogo. Będzie to pierwszy poważny pojedynek dla Brytyjczyka w AEW. Jest to oczywiście efekt rywalizacji "Nightmare Family" Cody'ego z "The Factory" QT Marshalla.


W akcji nie zobaczymy już SCU. Frankie Kazarian i Christopher Daniels po emocjonującym pojedynku przegrali z The Young Bucks. Dla przypomnienia - Frankie i Christopher kilka tygodni temu postanowili, że przy kolejnej porażce oficjalnie zakończą współpracę.


Jon Moxley pokonał Yujiego Nagatę i nadal jest IWGP United States Heavyweight Championem.


W środową noc doszło do zmiany mistrzowskiej. Miro poddał Darby'ego Allina w main evencie i został nowym TNT Championem.

Komentarze

Komentarze z forum (6)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Moim zdaniem, double countout to wynik możliwej kontuzji Oranga po zle wykonanym powerbombie, co przeraziło nawet wykonującego. Pozniejsze wydarzenia (wykopanie Oranga z ringu, powolna walka po powrocie na ring) były dla zyskania czasu do zorganizowania wejścia Callisa i Omegi oraz dla odpoczynku Oranga

napisane przez Grigorij w dniu : 14-05-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy