Specjalny odcinek Raw w styczniu, Triple H na live eventach w Wielkiej Brytanii

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 898

Niedawno informowaliśmy o możliwym specjalnym odcinku SmackDown z okazji 950 epizodów. Kolejna okazja do świętowania będzie już w styczniu. WWE będzie celebrować 25-lecie Raw w Barclays Center. Warto podkreślić, że ta arena jest w okolicach Manhattan Center, gdzie miały miejsce nagrania pierwszego epizodu Raw.

Jak wiadomo, na TLC nie mógł wystąpić Bray Wyatt, który został wycofany z karty z powodów zdrowotnych. Z Finnem Balorem na gali zmierzył się AJ Styles. Jednak tuż przed samym TLC oficjele rozważali możliwość pojedynku Chrisa Jericho z Finnem Balorem. "Y2J" nie mógł pojawić się na gali przez trwający tour z zespołem Fozzy.

Zagraniczna prasa jest coraz pewniejsza w kwestii dołączenia Rondy Rousey do WWE. Była mistrzyni UFC wkrótce ma rozpocząć treningi w Performance Center, a w ringu zadebiutuje prawdopodobnie już na WrestleManii 34. To tylko podsyca plotki pod ewentualny pojedynek WWE’s Four Horsewomen (Charlotte, Sasha Banks, Bayley i Becky Lynch) a Four Horsewomen z MMA (Rousey, Shayna Baszler, Jessamyn Duke i Marina Shafir).

1 listopada podczas live eventu w Glasgow Pete Dunne po raz kolejny będzie bronić WWE UK Championship. Jego rywalem będzie Wolfgang.Podczas gal w Wielkiej Brytanii wystąpi także Triple H. Być może WWE wykorzysta okazję, by COO pojawił się także na Raw lub SmackDown.


WWE List This: 5 niedocenianych momentów z Undertakerem w roli głównej:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy