Czy do występu Bullet Clubu mogło dojść na TLC? Czy Balor zmierzy się z Lesnarem?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Wczoraj informowaliśmy, że WWE chciało sprowadzić na TLC Chrisa Jericho, by ten zastąpił Braya Wyatta. Okazuje się, że powstał jeszcze inny plan, a mianowicie połączenie na ten wieczór członków Bullet Clubu. Finn Balor, AJ Styles, Luke Gallows i Karl Anderson mieli stworzyć drużynę i zmierzyć się z czwórką innych zawodników. Vince McMahon odrzucił jednak ten pomysł i w końcu doszło do walki Balora ze Stylesem.

Pojawiły się informacje, że WWE postanowiło odpuścić sobie feud Brocka Lesnara z Finnem Balorem. Oznaką tego ma być ostatnia przegrana Irlandczyka na Raw, kiedy to pokonał go Kane. Do Royal Rumble jest jednak sporo czasu, organizacja nie ma na razie na tę galę innych konkretnych planów, do starcia może więc ostatecznie dojść. Wydaje się prawdopodobne, że Balor trafi na razie do drużyny Raw na Survivor Series, później może dojść do zakończenia jego rywalizacji z Brayem Wyattem.

Dave Meltzer zasugerował, że na początku roku możemy być świadkami powrotu kilku dużych gwiazd. Wszystko z powodu 25-lecia Raw, które federacja będzie świętować 22 stycznia. Wydaje się jednak, że będą to tylko gościnne występy. Prócz tego federacja planuje wydanie DVD na temat czerwonej tygodniówki.

Podczas ostatniego wywiadu Triple H stwierdził, że The Great Khali jest legendą wrestlingowego biznesu i zawsze będzie mile widziany w WWE. W przyszłości może dojść do jakiegoś powrotu Khaliego, jeśli tylko on tego zechce, wydaje się jednak, że w tej chwili jest zadowolony, trenując młodych zawodników.

Cathy Kelley o memach z Daną Brooke w roli głównej:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy