WWE 2k23 Even Stronger

Shinsuke Nakamura vs John Cena na WrestleManii 34? Sean Waltman aresztowany

Arkao
Newsów: 1409

Od czasu debiutu Shinsuke Nakamury spekuluje się, że Japończyk weźmie udział w jednej z największych walk na WrestleManii 34. Przez ostatnie tygodnie dochodziły do nas informacje, że WWE planuje zestawić go z AJ Stylesem, ale wygląda na to, że rozważane są także inne opcje. Być może Nakamura i AJ spotkają się już podczas tegorocznego SummerSlam. Gdyby tak się stało, na WrestleManii Azjata może wejść do ringu z Johnem Ceną. Istnieje także opcja zestawienia całej trójki na największej gali roku.

Sean Waltman został w sobotę aresztowany przez policję, przez co nie pojawił się na weekendowej gali federacji IPW. X-Pac wpłacił jednak kaucję, dzięki czemu został wypuszczony na wolność. Nie wiadomo jeszcze, jakie zarzuty postawiono byłemu członkowi D-Generation X.

Wczoraj zakończył się kontrakt Adama Cole’a z Ring of Honor i teraz były PWG Champion jest wolnym zawodnikiem, który może się wiązać z innymi federacjami. Od kilku tygodni spekuluje się o przejściu Cole’a do WWE i w najbliższym czasie powinno się wyjaśnić, czy faktycznie Amerykanin widzi swoją przyszłość w federacji McMahona.

Po zakończeniu wczorajszego Raw ponownie w ringu pojawił się The Miz, lecz Dean Ambrose, Seth Rollins oraz Finn Balor wykonali na nim swoje finishery.

Drew McIntyre ogłosił, że weźmie udział w trasie NXT po Anglii oraz Szkocji.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy