Sheamus vs Strowman na WM? Przyszłość Deonny Purrazzo, Bobby Kay nie żyje

Arkao
Newsów: 1407

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Sheamus otrzyma podczas zbliżającej się WrestleManii duży pojedynek o pas mistrzowski Intercontinental. Irlandczyk miałby jednak zawalczyć nie z Shinsuke Nakamurą, a z Braunem Strowmanem. Tak więc gigant w najbliższej przyszłości odbierze prawdopodobnie tytuł od Japończyka, a następnie sam wejdzie do ringu na największej ze scen, by podjąć wyzwanie byłego WWE Championa.

Nie wiadomo w tym momencie, jakie plany ma federacja dla Deonny Purrazzo. Zawodniczka ta od czasu pojawienia się na jednym z Raw zniknęła praktycznie z telewizji. Oficjele chcą stworzyć jej nowy program, ale może to trochę potrwać. Wystąpiła ostatnio w Battle Royal matchu w złotym brandzie.

Dwa dni temu w wieku 70 lat zmarł wrestler Bobby Kay. Zawodnik ten przez długie lata występował na amerykańskich ringach, głównie w federacjach pod banderą New Wrestling Alliance. Redakcja portalu Wrestling.pl składa rodzinie zmarłego szczere kondolencje.

dodane przez Arkao w dniu: 19-01-2020 10:22:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

I tak czuję, że tka będzie. Na EC Daun zdobędzie IC, a Nakamura pójdzie w odstawkę. Potem dostaniemy dwóch bysiów na WM - Sheamus vs Strowman. A pas US dostanie jakiś ladder match albo multiosobówkę. Ja bym tak zrobił.

napisane przez CzaQ w dniu : 20-01-2020

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy