Kanellis, Catanzaro, Kalisto, Duke - garść wiadomości z NXT

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 115

Mike Kanellis powrócił do ringu podczas live eventu brandu NXT odbywającego się w Melbourne na Florydzie, gdzie, wspólnie z Tonym Nese'em, pokonał anonimowy dla większości fanów duet Nick Ogarelli/Mohamed Fahim. Był to pierwszy występ byłego mistrza 24/7 od października ubiegłego roku, kiedy to złożył (odrzucony) wniosek o rozwiązanie kontraktu z federacją.

Na tym samym live evencie zwycięską walkę stoczyła również Kacy Catanzaro, dla której był to pierwszy singlowy występ od lipca ubiegłego roku. Jesienią ubiegłego roku zwyciężczyni American Ninja Warrior ogłosiła zakończenie kariery, jak widać jednak zdążyła zmienić w tej kwestii zdanie. W Melbourne pojawił się również Babatunde, nasz rodak przegrał jednak z Cameronem Grimesem.

Poznamy nazwiska dwóch "nieujawnionych przedstawicieli brandu NXT UK" mających zawalczyć w Fatal 4-Way Matchu o NXT Cruiserweight Championship podczas gali Worlds Collide. Podczas odbywających się w Yorku tapingów swoje walki kwalifikacyjne wygrali:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Pojedynki wyemitowane zostaną w środę, podczas najbliższego epizodu NXT UK.

Kolejny zawodnik podpisał w ostatnich dniach nowy, kilkuletni kontrakt z WWE. Swoją przyszłość z największą federacją zapaśniczą świata związał tym razem Kalisto, były posiadacz WWE United States Championship oraz de facto lider Lucha House Party.

Jessamyn Duke przeszła w ostatnim czasie operację kontuzjowanego łokcia - to właśnie ona była przyczyną jej nieobecności podczas battle royal matchu odbywającego się podczas ostatniego odcinka żółtej tygodniówki. Nie wiadomo póki co, jak poważny jest uraz zawodniczki ani kiedy należy spodziewać się jej powrotu, niemal pewne wydaje się jednak, iż nie zobaczymy jej podczas zbliżającego się wielkimi krokami Royal Rumble PPV.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy