Shad Gaspard nie żyje?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 168

Smutne wieści nadeszły z Venice Beach w Kalifornii, gdzie w wieku 39 lat zaginął Shad Gaspard - amerykański wrestler znany najlepiej jako członek duetu Cryme Tyme.

Pochodzący z Brooklynu zawodnik karierę zapaśniczą rozpoczął w 2002 roku od startu w drugiej edycji "Tough Enough". Po zakończeniu programu podpisał kontrakt rozwojowy z WWE i przez kilka lat występował w ówczesnej rozwojówce federacji, Ohio Valley Wrestling. Właśnie tam, w 2006 roku, utworzył (wspólnie z innym mieszkańcem Brooklynu - JTG) tag team The Gang Stars, przemianowany później na Cryme Tyme - występował w nim, z krótkimi przerwami, przez resztę swojej kariery. W trakcie czteroletniego (2006-2010) pobytu w głównym rosterze duet nie zdobył nigdy pasów drużynowych, dzięki dużej charyzmie oraz zapadającemu w pamięć wizerunkowi przez długi czas cieszył się jednak sporą sympatią części fanów.

Po odejściu z federacji McMahonów z powodzeniem występował na scenie niezależnej, pojawił się również w kilku filmach i serialach telewizyjnych. Ostatnią walkę stoczył 31 stycznia, broniąc, wspólnie z JTG, pasów drużynowych teksańskiej federacji VIP Wrestling.

17 maja 2020 roku Gaspard wraz z 10-letnim synem i kilkoma znajomymi poszedł popływać w oceanie koło plaży Marina Del Rey w Venice Beach (gdzie mieszkał od kilku lat). W pewnym momencie grupa pływaków dostała się w zasięg silnego prądu morskiego, który wciągnął ją w głąb morza. W efekcie szybkiej akcji ratunkowej większość uczestników zdarzenia udało się uratować, Gaspard nakazał jednak ratownikom, by najpierw zajęli się towarzyszącym mu synem. Chwilę później zniknął pod wodą - mimo zakrojonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej do tej pory nie udało się go odnaleźć.

Shad Gaspard

dodane przez Christian Jensen (Kcramsib) w dniu: 19-05-2020 13:40:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy