Kolejne zmiany w zarządzie WWE, Owen Hart nie trafi do HOF? Christian

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 180

Martha Hart, wdowa po tragicznie zmarłym Owenie, udzieliła wywiadu z okazji premiery najnowszego odcinka programu "Dark Side of the Ring". Kategorycznie stwierdziła w nim, iż nie zgodzi się na dołączenie męża do WWE Hall of Fame, nie chce bowiem, by federacja w jakikolwiek sposób zarobiła na jego śmierci: "Wybaczyłam Vince'owi wszystko (...) jednak to, że komuś wybaczasz, nie oznacza, że musisz się z nim zaprzyjaźnić. Gdyby chciał wesprzeć moją fundację, wspaniale. Ale nigdy nie pozwolę honorować Owena ludziom, którzy są odpowiedzialni za jego śmierć".

Do słów Marthy odniósł się brat Owena, Bret Hart. Legendarny zawodnik odciął się od stanowiska swojej szwagierki, podkreślając, iż od lat nie ma z nią kontaktu.

Tymczasem w sklepie prowrestlingtees.com pojawiła się pierwsza od ponad 20 lat oficjalna kolekcja koszulek poświęconych zmarłemu zawodnikowi. Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie Owen Hart Foundation.

***


Do dużych zmian doszło w minionym tygodniu w składzie zarządu WWE. Rezygnację ze stanowiska złożył Michael Mansury, wiceprezydent federacji odpowiedzialny w ostatnich latach za realizację gal telewizyjnych oraz PPV, przez wielu określany mianem "następcy Kevina Dunna" (oraz prawej ręki Triple H'a). Przyczyna jego odejścia nie jest znana, warto jednak podkreślić, iż jest to kolejna już w ostatnim czasie roszada na stanowiskach dyrektorskich - w styczniu z WWE rozstała się dwójka innych wiceprezydentów, Michelle D. Wilson oraz George Barrios.

***


W jednym z udzielonych ostatnio wywiadów Christian po raz kolejny stanowczo zaprzeczył, jakoby zamierzał wznowić karierę. Zaznaczył on, że charakter jego kontuzji (odmiennej od przypadków Edge'a czy Daniela Bryana) stanowczo wyklucza uzyskanie kiedykolwiek zgody lekarzy na powrót do ringu. Podkreślił również, iż osiągnął w biznesie wszystko, o czym mógł marzyć i czuje się spełniony jako wrestler.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy