Scarlett Bordeaux w WWE? Zmiany za stolikami komentatorskimi

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 185

Jak donosi portal "Squared Circle Sirens", Scarlett Bordeaux pojawiła się w środę w Performance Center w Orlando na Florydzie. Zawodniczka, znana z występów w Ring of Honor oraz Impact Wrestling, odbyła oficjalny tryout przed podpisaniem kontraktu z federacją McMahonów.

Treningi w Performance Center rozpoczął również Jorge Luis Bolly, fanom wrestlingu znany lepiej pod aliasami El Hijo Del Fantasma oraz King Cuerno. 35-letni luchador, przez lata występujący w AAA oraz Lucha Underground, podpisał kontrakt z federacją w sierpniu.

Huragan Dorian był przyczyną nieobecności Kevina Owensa podczas ostatniego odcinka SmackDown Live. Zawodnik, mieszkający na co dzień w Orlando, usprawiedliwił się na Twitterze: "Nie chciałem wylatywać wcześniej i zostawiać rodziny (...). Próbowałem dotrzeć do Norfolk (miejsce tapingów wtorkowej gali, przyp. tłum.) gdy miałem pewność, że są bezpieczni, nie dałem jednak rady".

Szalejący nad wschodnim wybrzeżem Stanów Zjednoczonych huragan spowodował również przełożenie dwóch zaplanowanych na ubiegły weekend live eventów brandu NXT.

Zbliżające się przenosiny SmackDown na antenę telewizji FOX Sports oraz związane z tym przywrócenie przez federację sztywnego podziału na oddzielne brandy spowoduje najprawdopodobniej poważne zmiany w składach ekip komentatorskich. Corey Graves, pełniący obecnie funkcję color commentatora obu flagowych tygodniówek, ograniczy swoją obecność wyłącznie do Raw - jego miejsce za niebieskim stolikiem zajmą najpewniej Nigel McGuinness albo Vic Joseph.

Alexa Bliss i jej tatuaże:Ronda Rousey doznała kontuzji dłoni (złamania kości oraz naderwania ścięgna w środkowym palcu) podczas zdjęć do serialu "9-1-1".

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy