Co zobaczymy podczas premiery NXT na USA Network?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 864

Za nami przedostatni epizod NXT przed przejściem na USA Network. Telewizyjny re-debiut w NXT zaliczyli Matt Martel i Chase Parker. Przegrali oni z Fandango i Tylerem Breeze'em. W przeszłości występowali już na galach WWE, zazwyczaj w rolach lokalnych zawodników.

Link do filmu

W walce wieczoru Jordan Myles wykorzystał title shot na NXT Championship, który otrzymał w ramach zwycięstwa w Breakout Tournament. Adam Cole obronił tytuł mistrzowski. Po pojedynku na zapleczu doszło do rozmowy Mylesa z Keithem Lee, co zwiastuje ich sojusz.

Link do filmu


Link do filmu

Generalny Manager NXT - William Regal ogłosił, że za tydzień Shayna Baszler będzie broniła mistrzostwo kobiet w konfrontacji z Rheą Ripley. Obecny będzie także Johnny Gargano, który wyjawi dalsze plany na jego pobyt w NXT.

WWE potwierdziło także pierwsze atrakcje na debiut NXT na USA Network. Dojdzie do Triple Threat Matchu, który wyłoni nową pretendentkę do mistrzostwa kobiet. Zmierzą się ze sobą: Bianca Belair, Io Shirai i Mia Yim. Ponadto Velveteen Dream będzie bronić NXT North American Championship w walce z Roderickiem Strongiem.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy