Ryback powróci do WWE? Czy Dolph Ziggler powróci dopiero podczas Royal Rumble?

Arkao
Newsów: 1409

Kilkanaście miesięcy temu Ryback zdziwił bardzo wielu swoich fanów, odchodząc z WWE. Następnie kilka razy dość krytycznie wypowiadał się o federacji Vince'a McMahona, ale wydaje się, że po tym, jak nie odniósł żadnych sukcesów na scenie niezależnej, może chcieć powrócić do WWE. Big Guy szczyt swojej kariery miał w latach 2012-2013, gdy to kilka razy zostawał pretendentem do pasa mistrzowskiego WWE, ale nigdy nie zdobył tego tytułu. Jego największym sukcesem było wygranie pasa Interkontynentalnego w 2015 r.

Nadal nie wiemy, kiedy może powrócić Dolph Ziggler. Tutaj, w odróżnieniu od np. Neville'a, prawdopodobnie powrót zawodnika jest pewny i wszystko zależy tylko od czasu. Spekuluje się, że Show Off może pojawić się na Royal Rumble i coraz częściej mówi się, że pierwszy raz w swojej karierze wygra ten pojedynek. Bukmacherzy stawiają go już na trzecim miejscu, na równi z Johnem Ceną.

WWE podpisało kontrakt z kolejnym hinduskim zawodnikiem. Tym razem Vince McMahon zdołał sprowadzić do swojej federacji Saurava Gurjara. W swojej ojczyźnie był on znany głównie jako aktor telewizyjny oraz zawodnik sztuk walki.

Batista vs Rey Mysterio:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ryback moglby powrocic do WWE. Widzialbym go jako nowego mistrza WWE ktoryby zdetronizowal Brocka Lesnara i zostal nowym mistrzem Universal.

napisane przez grzegorz w dniu : 16-01-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy