Ronda Rousey jednak nie pojawi się na Royal Rumble? Gwiazdy NXT w Niemczech

Arkao
Newsów: 1407

Przez ostatnie tygodnie wiele mówiło się o tym, że Ronda Rousey zadebiutuje w WWE podczas pierwszego w historii kobiecego Royal Rumble Matchu. W ostatnich dniach wypłynęły jednak informacje, że w dniu gali Amerykanka ma być obecna w Kolumbii, gdzie będzie kręciła swój nowy film. Tak więc faktycznie Rousey może zadebiutować w WWE, ale możliwe, że nie będzie to miało miejsca na Royal Rumble.

Kane w jednym z ostatnich wywiadów wspomniał, że tegoroczne Royal Rumble będzie dla niego wyjątkową galą. Nie chodzi tylko o fakt, że Big Red Monster zawalczy o tytuł mistrzowski Universal. Będzie to prawdopodobnie ostatnie Royal Rumble w karierze byłego WWE Championa, który prawdopodobnie za kilka miesięcy zakończy definitywnie ringową karierę.

Trzej zawodnicy NXT – Marcel Barthel (Axel Dieter Jr), Alexander Wolfe oraz Pete Dunne byli gośćmi podczas ostatniej gali niemieckiej federacji Westside Xtreme Wrestling. Oczywiście nie stoczyli oni walki, ale pojawili się w ringu oraz odwiedzili przyjaciół na zapleczu. Była to specjalna gala, podczas której świętowano 17 urodziny federacji.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy