Styles przetrwa jako mistrz do WrestleManii?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1055

Pierwsze zapowiedzi gali WWE Fastlane 2018 sugerują, że w walce wieczoru tego PPV dojdzie do Fatal 5-Way Matchu. AJ Styles ma postawić WWE Championship na szali w konfrontacji z Kevinem Owensem, Randym Ortonem, Samim Zaynem i Shinsuke Nakamurą. Oczywiście do 11 marca może dojść do wielu zmian w karcie, ale póki co wiele wskazuje, że Styles ma przetrwać Road to WrestleMania jako mistrz.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Dzisiejsze Monday Night Raw odbędzie się "na żywo" w Allstate Arena w Chicago. Podczas gali powróci John Cena. Oczywiście główna podbudowa będzie dotyczyła Royal Rumble i możemy spodziewać się ogłoszeń odnośnie kolejnych uczestników Royal Rumble Matchu.


Najlepsze momenty w 2017 roku:

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ja wiem że "card subject to change", że to ogłosiła to hala i jej ludzie itp., ale do kurwy nędzy czy oni właśnie na prawie 3 miechy w przód ogłosili wielo-osobówkę o pas? Jakie lamerstwo i szczyt lenistwa. Oni już teraz wiedzą że nie są w stanie wymyśleć żadnego sensownego storyline'u do walki o pas główny tylko idą na skrót i wrzucają kilku chłopa na raz. To jedna rzecz kiedy robią coś takiego z mniej wartościowymi pasami kobiet czy TT, ale z pasem głównym? Nie mówiąc o tym że oni nie są zmuszeni do tego przez Elimination Chamber, mogą zrobić kurwa wszystko co chcą, a oni już teraz są gotowi iść na skróty. Za co oni płacą w tej bookerce? Od kilku miechów oni wręcz spamują wielo-osobówkami, a tu osiągnęli swój szczyt lenistwa. A przecież samo Dabju pierdoli że oni robią filmy - co to za film, jak tam nie chce im się scenariusza wymyśleć.

Teraz jestem tak czerwony ze złości że aż biały, ale co tam, mają te 3 miechy, może, MOŻE, plany się zmienią i wytężą swoje przestrzenie w głowach gdzie mózgi zwykle się znajdują i wymyślą ... właściwie cokolwiek.

napisane przez Jack Doomsday w dniu : 25-12-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy