Roman Reigns vs Baron Corbin zakończy TLC? Co z Strowman vs Nakamura? Jeff Hardy odejdzie?

Arkao
Newsów: 1407

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że niedzielną galę TLC zakończy walka między Romanem Reignsem a Baronem Corbinem. Jak wiadomo, żaden z dwóch głównych pasów mistrzowskich nie będzie broniony. Finalnie zrezygnowano też z waki między Sethem Rollinsem oraz Kevinem Owensem. Tym samym są dwie potencjalne kandydatury do zamknięcia gali i jest to właśnie ten TLC Match i Bray Wyatt vs The Miz.

Podczas dzisiejszego SmackDown dowiemy się, czy podczas TLC zobaczymy pojedynek Brauna Strowmana z Shinsuke Nakamurą o pas mistrzowski Intercontinental. Pierwotnie feud miał już ruszyć, ale informowaliśmy już, że Strowman odniósł drobny uraz, który wykluczył go z akcji na pewien czas. Gdyby finalnie nie doszło do tego pojedynku w niedzielę, istnieje duże prawdopodobieństwo, że dojdzie do tego na Royal Rumble.

Umowy Matta oraz Jeffa Hardych z WWE wygasają w tym samym momencie. W tym momencie wszystko wskazuje na to, że starszy z braci będzie chciał odejść w dobrych relacjach z oficjelami. Nie oznacza to jednak, że Jeff Hardy opuści szeregi WWE. Matt prawdopodobnie w innej amerykańskiej organizacji będzie chciał kontynuować gimmick Broken, który nie wyszedł mu w WWE.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy