Gwiazdy NXT na WrestleManii oraz Royal Rumble, Lana otrzymuje groźby śmierci

Arkao
Newsów: 1409

Bardzo wiele wskazuje, że pierwszy raz w historii podczas zbliżającej się WrestleManii swoje miejsce otrzyma walka z NXT. Nie wiadomo, czy będzie to jakaś walka mistrzowska, czy pojedynek innego typu, ale to praktycznie pewne. Do tej pory gwiazdy NXT oczywiście pojawiały się sporadycznie na największej gali roku, ale nigdy nie pełniły tam ważnej roli. Przykładem może być Hideo Itami, który walczył w Andre The Giant Memorial Battle Royal na WrestleManii 31.

Pozostając w temacie NXT - Bryan Alvarez poinformował, że prawdopodobnie kilka gwiazd złoto-czarnego brandu pojawi się w Royal Rumble Matchu. W przeszłości to oczywiście się już zdarzało, a przykładami mogli być m.in. Rusev, Bo Dallas czy Adam Cole. Cały roster rozwojówki będzie obecny w mieście, bo dzień wcześniej odbędzie się event Worlds Collide, który jest dość mocno promowany.

Lana w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała, że podczas trwania storyline'u z Rusevem i Bobbym Lashleyem regularnie otrzymuje groźby śmierci. Chodzi głównie o komentarze na Instagramie oraz Twitterze, gdzie często ludzie nie są zweryfikowani. W tej sprawie kontaktowało się z nią zarówno WWE, jak i FBI, dzięki czemu czuje się mimo wszystko bezpieczniejsza.

Lana

dodane przez Arkao w dniu: 13-12-2019 10:53:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy