Rola Ceny po powrocie, Kontuzja Dara i powrót Dawsona, 205 Live o nowej godzinie

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Jak już kiedyś pisaliśmy, John Cena ma wystąpić na świątecznym Raw. Mówi się, że stoczy wtedy walkę z Romanem Reignsem o mistrzostwo Interkontynentalne. Co ciekawe, John jest również zapowiadany na live event SmackDown, który odbędzie się 30 grudnia. Cena ma powalczyć o mistrzostwo WWE z AJ’em Stylesem i Jinderem Mahalem.

Podczas ostatniego odcinka 205 Live Drew Gulak i Ariya Daivari wspomnieli, że Noam Dar zmaga się z kontuzją kolana i niedługo ma przejść operację. Obecnie nie wiadomo, jak poważny jest uraz i kiedy zawodnik wróci do akcji.

Za to już niedługo powinniśmy być świadkami powrotu The Revival. Scott Dawson ma przejść ostatnie badania pod koniec miesiąca i jeśli nie pojawią się żadne większe komplikacje, otrzyma zgodę na wejście do ringu.

Od 16 stycznia 205 Live będzie emitowane pół godziny później. Ma to oczywiście związek z 12-odcinkowym programem Mixed Match Challenge, o którym szerzej pisaliśmy wczoraj.

Roman Reigns nie jest zapowiadany na kolejne Raw. Oczywiście nie oznacza to, że mistrz Interkontynentalny na pewno nie pojawi się na czerwonej tygodniówce, jest to jednak bardzo prawdopodobne.

Świąteczne życzenia od WWE. Czy dacie radę rozpoznać wszystkich zawodników? ;)

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy