Ric Flair szczerze o swoich problemach, kolejna ankieta WWE

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1508

"People TV" opublikowało najnowszy wywiad z Riciem Flairem. Poruszono w nim wiele mocnych tematów. "The Nature Boy" wyznał chociażby, że lekarze w pewnym momencie dawali mu tylko 20% szans na przeżycie. Charlotte miała z kolei usłyszeć, by nie robiła sobie nadziei.
Flair odniósł się także do problemu z alkoholem. Powiedział, że gdy zaczynał karierę, to często chodził z innymi zawodnikami na spotkania, by się napić i lepiej poznać znajomych. Z czasem przerodziło się to w głębszy problem i sposób na radzenie sobie z różnymi osobistymi kłopotami. Dopiero po latach Ric zrozumiał, że był po prostu alkoholikiem, choć nigdy nie pił w pracy. Zawsze starał się robić to dopiero po wypełnieniu obowiązków. Obiecał sobie, że już nigdy więcej nie tknie alkoholu.

WWE ponownie postanowiło spytać fanów o ich oczekiwania wobec zawartości WWE Network. W ankiecie znalazły się pytania chociażby o to, czy abonenci chcą historycznych i nowych gal takich federacji jak GFW, ROH czy NJPW. Padły też pomysły realizacji programów podobnych do gal ECW, czy też kolejnych turniejów.

Oficjele ponoć mają poważnie rozważać rywalizację Triple H'a z Kevinem Owensem. Stąd pomysł, by jednak skrócić feud Owensa z Shane'em McMahonem i doprowadzić do ich pojedynku już na Hell in a Cell. Tam Shane ma być mocno zdominowany przez rywala, przez co po gali zniknie na kilka tygodni. Kreatywni wykorzystaliby nieobecność Komisarza do powrotu Triple H'a i jego walki z Owensem na Survivor Series.

Generalny Manager NXT - William Regal ogłosił, że za dwa tygodnie dojdzie do pojedynku Drew McIntyre'a z Roderickiem Strongiem z pasem mistrzowskim na szali.Zdjęcia z ostatniego live eventu w Osace. Obecni byli między innymi Shinsuke Nakamura i WWE United States Champion AJ Styles.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy