Cornette kończy współpracę, Norholm i motto federacji, Konnan o Mysterio w Impact

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Jim Cornette oficjalnie odszedł z Impact Wrestling. Anthem i Cornette zakończyli współpracę w dobrych stosunkach. Jako że, jak informowaliśmy wcześniej, Jim nie będzie miał możliwości wjechania na teren Kanady, niemożliwe jest, by wystąpił, tak jak planowano, na Bound for Glory i tapingach Impact. W ramach ostatnich zobowiązań Cornette został zaproszony do Nashville, by nagrać materiały potrzebne do "wyciągnięcia" postaci Cornette'a ze storyline'ów federacji.

Prezydent Impact Wrestling, Ed Norholm, w wywiadzie dla The Ottawa Citizen powiedział, że ma nadzieję na przyciągnięcie 500 fanów do Aberdeen Pavilion, w którym odbędzie się tegoroczne Bound for Glory. Zdradził też, że nowym motto federacji jest "Less Talk, More Action" ("Mniej gadania, więcej akcji"). Motto to nawiązuje do prawdopodobnego nowego kierunku obranego przez kreatywnych Impact, którzy chcą skupić się bardziej na akcji w ringu niż na segmentach z udziałem osób takich jak, do niedawna, Jarrett, Prichard czy Cornette.

Josh Mathews z kolei w wywiadzie dla PWInsidera nie dał odpowiedzi na pytanie, co spowodowało powrót do marki Impact, lecz zapewnił, że to będzie marka obowiązująca po 5 listopada. Dodał też, że planowana jest także zmiana nazwy dla Global Wrestling Network.

Konnan wyjawił na wczorajszej konferencji medialnej Impact Wrestling, że rozmowy pomiędzy Reyem Mysterio a federacją nie mają już miejsca, lecz Konnan robi wszystko, by te rozmowy rozpocząć ponownie.

Bound for Glory odbędzie się 5 listopada w Aberdeen Pavilion w kanadyjskiej Ottawie. Miejsce, w którym odbędzie się największa gala roku w kalendarzu Impact, nie jest jednak tradycyjną areną sportową czy widowiskową. Aberdeen Pavilion jest bowiem halą wystawową, w której zazwyczaj odbywają się wystawy wina lub targi. Nie ma miejsca na szatnie, więc federacja będzie musiała zadbać o to, by zawodnicy mieli się gdzie przygotować. Miejsce to jest w stanie pomieścić do 2800 osób, lecz nie ma żadnych trybun. Wyłącznie miejsca stojące. W spoilerze znajduje się zdjęcie wnętrza pawilonu.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (5)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Trochę słabo wygląda ten pawilon na to, żeby zorganizować tam gałę wrestlingu. Jednak decyzja już podjęta. Zobaczymy jak pójdą przygotowania do BFG.

napisane przez filomatrix w dniu : 22-09-2017

Zwłaszcza, że BfG będzie pierwszym wydarzeniem sportowym pod dachem tego pawilonu od 1904 roku (według Wikipedii) ;)

napisane przez Michcio w dniu : 22-09-2017


Cytat:

Prezydent Impact Wrestling, Ed Norholm, w wywiadzie dla The Ottawa Citizen powiedział, że ma nadzieję na przyciągnięcie 500 fanów do Aberdeen Pavilion


500 osób ? Czy aby na pewno nie wkradł tu się jakiś błąd ?

napisane przez Icon w dniu : 22-09-2017

Nie wydaje mi się :P W kontekście Największej Gali Roku Federacji brzmi głupio, ale to fakty.

napisane przez aRo w dniu : 22-09-2017


Cytat: Icon

500 osób ? Czy aby na pewno nie wkradł tu się jakiś błąd ?


Nie. Ogólnie Impact Wrestling ma nadzieję, że na BfG i na każdy dzień tapingów zawita po około 500 fanów.

napisane przez Michcio w dniu : 22-09-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy