Ric Flair pojawi się na Starrcade, Moment Reya i Dominica na WrestleManii? Dain vs Priest

Arkao
Newsów: 1407

Wczoraj pisaliśmy o karcie Starrcade, ale na WWE Network zostanie wyemitowana tylko jedna godzina tej gali. Fani, którzy nie pojawią się na arenie, a tylko włączą event za pośrednictwem swoich odbiorników, zobaczą dwie walki oraz Kevin Owens Show. Pierwszą walką będzie Fatal 4 Way Tag Team Match o pasy drużynowe kobiet, a galę prawdopodobnie zakończy Last Man Standing Match między Rusevem a Bobbym Lashleyem. Specjalnym gościem Kevina Owensa będzie legenda Starrcade, Ric Flair.

Rey Mysterio został nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych, bo federacja chce przekonać go do podpisania nowej umowy. Meksykanin ostatnio otrzymał duży storyline z Brockiem Lesnarem, a teraz na Raw pokonał AJ'a Stylesa. Kolejnym zachęceniem dla Reya może być wspólna kariera ze swoim synem. Vince McMahon planuje, by Dominic wkrótce rozpoczął karierę w federacji jako Prince Mysterio. Możliwe, że ojciec i syn otrzymają swój wielki moment na WrestleManii.

W przyszłym tygodniu zobaczymy walkę singlową między Damianem Priestem a Killianem Dainem. Co ciekawe, ten pierwszy doznał drobnej kontuzji na niedzielnym Survivor Series, ale nie jest to nic poważnego i już za kilka dni powróci do akcji.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy