Nowy rywal Chrisa Jericho, Debiuty podczas Dynamite, Walka na następne Dynamite

Arkao
Newsów: 1409

Wszystko wskazuje na to, że nowym przeciwnikiem Chrisa Jericho będzie Jon Moxley. Chodzi oczywiście o długofalowy storyline prowadzący do main eventu następnego PPV. Co ciekawe, były gwiazdor WWE nie był wymieniany w gronie potencjalnych rywali Y2J'a. Głośniej mówiło się Kennym Omedze, PACu oraz, co ciekawe, Adamie Page'u. Przypomnijmy, że Moxley pokonał Omegę podczas Full Gear.

Podczas wczorajszego Dynamite zobaczyliśmy kilka debiutów w federacji. Już w pierwszym segmencie pojawił się Soul Train Jones, czyli legendarny Virgil. Drugim debiutem jest pojawienie się nowego tag teamu złożonego z The Blade'a (Braxton Sutter) oraz The Butchera (Andy Williams). Wspierała ich The Bunny (Allie). Zaatakowali oni Cody'ego Rhodesa, ale nie wiadomo, czy będzie ich coś łączyło z Codym.

W przyszłym tygodniu na Dynamite zobaczymy pojedynek drużynowy między Dustinem Rhodesem i Young Bucks a Inner Circle. Stajnię tę będą reprezentować Ortiz, Santana oraz Sammy Guevara. Segment z tymi zawodnikami zobaczyliśmy podczas ostatniej tygodniówki, gdzie bracia Jackson pomogli atakowanemu Rhodesowi.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy