Rebellion 2021 - podsumowanie wydarzeń

Giero
Newsów: 1906

W nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu odbyła się gala PPV - Rebellion 2021 od Impact Wrestling. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show.

Galę otworzyła walka o X-Division Championship. Pojedynki o ten pas niemal zawsze gwarantują dobry poziom na PPV, tak też było i tym razem. Josh Alexander wyszedł zwycięsko z Triple Threat Matchu, pokonując Ace'a Austina i TJP. Został tym samym nowym mistrzem. Dla Josha to pierwszy singlowy pas w Impact Wrestling. Wcześniej dwukrotnie był mistrzem tag team z Ethanem Page'em.
Zgodnie z przypuszczeniami - w Impact Wrestling doszło do debiutu byłej gwiazdy WWE - Big Cassa. Wystąpił jako W. Morrissey. Zastąpił Erica Younga w jego teamie i był kluczową postacią w zwycięstwie nad Eddiem Edwardsem, Willie Mackiem, Chrisem Sabinem i Jamesem Stormem. Big Cass został zwolniony z WWE w 2018 roku. Potem miał liczne problemy, między innymi z depresją i uzależnieniem od alkoholu. W ostatnich miesiącach wrócił jednak do aktywności ringowej.


Na Rebellion poznaliśmy także nowe mistrzynie kobiet tag team. Jordynne Grace i Rachael Ellering pokonały Tashę Steelz oraz Kierę Hogan. Co ciekawe - dla Ellering to był debiut ringowy w Impact Wrestling.


Zobaczyliśmy również powrót byłej mistrzyni Knockouts. Taylor Wilde wsparła Tenille Dashwood, gdy ta była atakowana przez Kimber Lee i Susan. Sama Tenille przegrała pojedynek z Deonną Purrazzo o pas mistrzowski.


Z kolei FinJuice obronili Impact Tag Team Championship w rewanżowym starciu z Good Brothers. W decydującym momencie Juice Robinson przerolował Luke'a Gallowsa.

Main Eventem było starcie title vs title. Rich Swann dzielnie stawiał opór Kenny'emu Omedze, jednak ten w końcu zdołał wykonać firmową akcję i przypiąć rywala. Tym samym Kenny przerwał panowanie Richa jako Impact Champion trwające 184 dni. Warto podkreślić, że Omega jest w tej chwili mistrzem w trzech organizacjach - ma AEW World Championship, AAA Mega Championship i Impact World Championship.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy