Kolejna walka w karcie WrestleMania Backlash, zapowiedź Raw, podsumowanie SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1214

WWE jeszcze przed SmackDown oficjalnie potwierdziło, że na WrestleMania Backlash dojdzie do walki o WWE SmackDown Women's Championship. Jednak rywalką Bianci Belair nie będzie Sasha Banks, co mogłoby się rzucać pierwsze na myśl. Będzie to była mistrzyni - Bayley.WWE zapowiedziało także pierwsze punkty najbliższego Raw. Zgodnie z przypuszczeniami dojdzie do tag team matchu Braun Strowman i Drew McIntyre vs T-Bar i MACE. Ponadto obecny ma być WWE Champion - Bobby Lashley, który będzie miał coś do powiedzenia w kierunku przyszłego oponenta - McIntyre'a.


Poniżej otwarte spoilery z ostatniego epizodu SmackDown!

Zgodnie z zapowiedziami mediów do telewizji powrócił Aleister Black. Wygląda na to, że otrzymał odświeżony gimmick i na razie będzie kontynuował serię winiet.

Link do filmu


Apollo Crews obronił mistrzostwo Interkontynentalne w starciu z Kevinem Owensem. Doszło do tego jednak przy pomocy Commandera Azeeza. Za tydzień z kolei rywalem Crewsa ponownie będzie Big E w ramach rewanżu za WrestleManię.


Na następnym SmackDown dojdzie także do innego, arcyważnego pojedynku o tytuł mistrzowski. Roman Reigns stanie do walki jeden na jeden z Danielem Bryanem. Bryan zaakceptował wyzwanie, choć na szali jest jego dalsza obecność na SmackDown. Jeżeli przegra, to będzie musiał opuścić niebieski brand.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy