Reakcja rosteru na powrót fanów, Rae o powrocie, zapowiedź Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1214

WWE ma powrócić do trasy z udziałem fanów od 16 lipca. PWInsider przekazało, jak wyglądała wewnętrzna reakcja na wiadomość. Ponoć oficjele dość długo utrzymywali informacje w ciszy. Nie chcieli zbytnio z nimi wychodzić na światło dzienne, póki powrót fanów nie był pewny. Natomiast większość gwiazd dowiedziało się o tym ruchu w wraz z oficjalnym komunikatem.

WWE opublikowało nową zapowiedź najbliższego wydania Raw. Przypomina, że Drew McIntyre pomógł Kofiemu Kingstonowi wygrać z Bobbym Lashleyem w pojedynku bez tytułu na szali podczas ostatniego epizodu. Lashley ma odpowiedzieć na zachowanie obydwóch, co być może nakreśli plany na walkę o WWE Championship na Hell in a Cell.

Link do filmu


Ponadto do programu dodano kolejny pojedynek: Xavier Woods zawalczy z Riddle'em.

Summer Rae w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat powrotu do wrestlingu. Zawodnika została zwolniona w 2016 roku z WWE, a potem zaliczyła sporadyczne występy na galach BCW.

- Czy chciałabym wystąpić na Royal Rumble i mieć trochę storyline'u? Może, ale potrzebowałabym leczenia. Tak jak teraz. Moje bóle ostatnio tak się nasiliły..... Kocham WWE. Nie poszłam do innych organizacji, ponieważ wiem też, jak to jest z WWE i zdecydowanie czuję, że moja lojalność jest z nimi. Dali mi tak dużą część życia. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę miała męża i dziecko, ale jeśli nie będę miała mężczyzny, ale będę miała dziecko, ponieważ adoptuję, to chciałabym, aby mnie zobaczyli. Na ulicy jestem nazywana Summer i lubię się odwracać. Tak więc, kocham wrestling. Na pewno byłabym w porządku z powrotem - stwierdziła.

Behind the Scenes: Triumf Natalyi i Taminy:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy