Kiedy powróci Edge? Million Dollar Belt, Sytuacja Keitha Lee

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 245

Edge po raz ostatni pojawił się w WWE na WrestleManii 37, kiedy to wystąpił w walce wieczoru o tytuł Universal. Od tamtej pory Hall of Famer nie uczestniczy w żadnych programach i fani zastanawiają się, co jest powodem jego nieobecności. Sean Ross Sapp z portalu Fightful.com twierdzi, że Rated R Superstar nie jest kontuzjowany, tylko odpoczywa po pracowitym okresie "Road To WrestleMania". Bardzo możliwe, że Edge wróci na przełomie lipca i sierpnia, aby stoczyć pojedynek na SummerSlam.

Zostając w temacie ewentualnych powrotów - warto wspomnieć, że wraz z ponownym pojawieniem się w telewizji Teda DiBiase'ego, przywrócony ma zostać Million Dollar Belt. Nie wiemy na razie, w jaki sposób zostanie użyty, ale bez wątpienia będzie to miało związek z planowanym storyline'em pomiędzy DiBiase'em i Cameronem Grimesem z NXT.

Keith Lee pauzuje od lutego, co w efekcie wywołało lawinę spekulacji na temat jego statusu w federacji. 36-latek nie jest kontuzjowany, więc pojawiły się nawet doniesienia, jakoby został zwolniony. Tej informacji zaprzecza jednak wcześniej wspomniany Sean Ross Sapp, powołując się na źródła bezpośrednio z WWE. Lee wciąż stanowi część rosteru, tym niemniej powód jego absencji wciąż nie jest znany.

John Cena vs. Jeff Hardy - Raw 2008:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 24-05-2021 10:15:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy