Rating ostatniego Raw przed SummerSlam, więcej zmian w NXT i spoilery z ostatniej gali

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1499

W ostatnich dniach jest coraz więcej informacji o nadchodzących zmianach w NXT. Poza odświeżeniem rosteru możliwe, że wkrótce zobaczymy nową scenografię i oprawę. Dojdzie także do zmian w organizacji gal. Część show w najbliższych tygodniach będzie nagrywana z wyprzedzeniem. Transmisja "live" będzie miała miejsce prawdopodobnie co dwa, trzy tygodnie.

Najnowszy epizod Raw przed SummerSlam zebrał 1,857 mln widzów. Nie jest to dobry rezultat jak na galę promującą najbliższe PPV. Raw było dopiero 15 wśród najchętniej oglądanych programów w USA w swoim paśmie.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego epizodu NXT!

Poznaliśmy zestawienie finału Breakout Tournament. Już wcześniej Odyssey Jones zaklepał sobie miejsce, tymczasem wczoraj Carmelo Hayes pokonał Duke'a Hudsona i zawalczy o ostateczny triumf w turnieju.

Roderick Strong miał zawalczyć z Kushidą o Cruiserweight Championship. Japończyk jednak ostatecznie nie był dostępny przez problemy zdrowotne. Strong rzucił otwarte wyzwanie... na które odpowiedział Ilja Dragunov. Ilja wygrał, ale okupił to dość poważną kontuzją i kończył walkę mocno zakrwawiony.


Wygląda na to, że WWE postanowiło przyśpieszyć storyline Indi Hartwell i Dextera Lumisa. Podczas ostatniego NXT zdołali pokonać Jessi Kameę i Roberta Stone'a w Mixed Tag Team Matchu. Natomiast po walce Indi postanowiła oświadczyć się Dexterowi.

Link do filmu


Punkty zapowiedziane na następne NXT:

* Fallout from Takeover 36

* Ridge Holland vs. Timothy Thatcher

* Odyssey Jones vs. Carmelo Hayes in the finals of the 2021 NXT Breakout Tournament

* Legado del Fantasma (Santos Escobar, Raul Mendoza, Joaquin Wilde) vs. Hit Row (Ashante "Thee" Adonis, "Top Dolla" AJ Francis, NXT North American Champion Isaiah "Swerve" Scott)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy