Ostatnie nazwiska w turnieju Womens Invitational, Corgan pozyskuje legendarny tytuł

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Nowe (i ostatnie już) zawodniczki dołączają do NWA Women's Invitational Cup oraz do turnieju o powracające pasy NWA World's Women's Tag Team. Kobiece drużyny zamykające skład turnieju to Red Velvet & Kilynn King oraz FreeBabes (Miranda Gordy, Hayley J & Jazzy Yang), a skład Battle Royal uzupełniły Masha Slamovich, Thunder Kitty, córka znanego niegdyś z WWE Santino Marelli - Bianca Carelli oraz Kiera Hogan.

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Billy Corgan ujawnił w trakcie wywiadu dla Sports Illustrated, iż niedawno wszedł w posiadanie oryginalnego tytułu mistrzowskiego kobiet NWA należącego do Mildred Burke. Corgan zakupił ten tytuł od wnuczki legendarnej wrestlerki i zamierza wystawić tytuł jako wyjątkowy eksponat, celebrujący postać i osiągnięcia Burke, podczas NWA EmPowerrr.

The Pope był gościem podcastu Vickie Guerrero "Excuse me". Pope opowiedział, z jakimi legendami wrestlingu miał przyjemność współpracować w czasie swojej kariery. Wymienił między innymi Hulka Hogana, Jeffa Jarretta czy Stinga, z którymi dzielił miejsce w rosterze TNA. Z kolei w ECW, jeszcze jako Elijah Burke, miał okazję jednorazowo współpracować w ringu z Riciem Flairem. Pope przyznał, że niestety nigdy nie miał okazji przyjąć Bionic Elbow od Dusty'ego Rhodesa. Pope zdradził również, że jego wymarzonym rywalem byłby Dolph Ziggler, gdyż bardzo go lubi i ceni jako wrestlera, ale niestety nie mieli okazji zmierzyć się w ringu.

Cały odcinek NWA Powerrr poświęcony został przygotowaniom do weekendu NWA złożonego oczywiście z NWA EmPowerrr PPV i NWA 73rd Anniversary PPV. W trakcie tego odcinka, przypomniane oglądającym zostało tło historyczne miejsca, w którym odbędą się obie gale PPV NWA - The Chase w Saint Louis w stanie Missouri - w formie materiału dokumentalnego oraz wypowiedzi zawodników i zawodniczek NWA. Reszta odcinka to z kolei promocja najważniejszych pojedynków zaplanowanych na PPV.

Somewhere in Nashville: The Road to EmPowerrr - wywiad przeprowadzony przez Billy'ego Corgana z Mickie James:


Link do filmu


Uzupełniona karta NWA EmPowerrr PPV:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Oficjalna, pełna karta NWA 73rd Anniversary PPV w formie materiału filmowego na YouTube oraz w spoilerze:


Link do filmu


Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy