Przyszłość Johna Ceny, House Hardy Halloween, nowa rola Big Showa

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 201

John Cena, mimo coraz liczniejszych sukcesów w świecie show-biznesu, nie zamierza porzucać wrestlingu. Podczas występu w "Today Show Radio" 16-krotny mistrz świata obiecał, że na pewno pojawi się w ringu podczas kwietniowej WrestleManii 35. W trakcie rozmowy wspomniał również, że chciałby się tam zmierzyć z Brockiem Lesnarem.

28 października, zaraz po zakończeniu Evolution PPV, widzowie WWE Network będą mogli obejrzeć specjalny materiał zatytułowany "House Hardy Halloween". W programie wystąpi większość postaci znanych fanom Broken/Woken Universe (w tym Reby Hardy oraz Señor Benjamin) oraz szereg gości specjalnych.



Jak informuje PWInsider, Ric Flair pojawi się podczas Evolution PPV. Nie wiadomo jeszcze, jaką rolę podczas gali odegra dwukrotny członek WWE Hall of Fame.

26 grudnia, podczas obywającego się w Madison Square Garden live eventu WWE, ma dojść do specjalnego, 10-osobowego tag team matchu z udziałem gwiazd NXT. Wezmą w nim udział Tommaso Ciampa, Johnny Gargano, Pete Dunne, Ricochet, Aleister Black, Velveteen Dream oraz członkowie stajni The Undisputed Era.

Big Show wystąpił w nowym filmie produkcji SyFy Channel. Zdjęcia do obrazu, noszącego tytuł "Happy", odbyły się w minionym tygodniu w Nowym Jorku.

Chris Jericho jednoznacznie zdementował plotki, jakoby miał zakładać własną federację:

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Jericho w formie :D

napisane przez filomatrix w dniu : 22-10-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy