Proces Jimmy'ego Uso, Alex Riley wraca do ringu, Choroba Smothersa

Arkao
Newsów: 1407

Rozpoczął się proces Jimmy'ego Uso, który pół roku temu został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Przypomnijmy, że Samoańczyk przekroczył prędkość na drodze międzystanowej, a do tego zmieniał pasy ruchu w miejscach, w których nie można tego robić. Oczywiście nie zapadł żaden wyrok, bowiem dopiero skończyło się zbieranie materiału dowodowego. Do czasu zakończenia sprawy byli mistrzowie drużynowi prawdopodobnie nie wrócą do telewizji.

Powrót do ringu zapowiedział były zawodnik WWE, Alex Riley. Przypomnijmy, że początkowo był on członkiem NXT, a potem przeniósł się do głównego rosteru, gdzie został podopiecznym The Miza. Ma on wystąpić na jednej z mniejszych gal sceny niezależnej podczas weekendu WrestleManii. Nie wiadomo, czy istnieje opcja na jego powrót do WWE lub zawitanie do All Elite Wrestling.

Bardzo złe wieści dobiegają z zagranicznych portali. Wygląda na to, że u Tracy'ego Smothersa zdiagnozowano raka. Zawodnik ten w latach 90. występował w WWE, a wcześniej m.in. w WCW. Jeszcze w tym roku regularnie pojawiał się między linami.

dodane przez Arkao w dniu: 19-12-2019 01:54:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy