Dziwne plany WWE dla Braya Wyatta, Vince McMahon wściekły na sędziów, Nowe pasy TT?

Arkao
Newsów: 1407

Ciekawe informacje dobiegają z zaplecza WWE. Jak wiadomo, podczas niedzielnego TLC powrócił Daniel Bryan, który wyglądem przypominał siebie z czasów posiadania mistrzostwa World Heavyweight. Oficjele chcą, by Bray Wyatt nadal działał z mottem "Hurt and Heal", gdzie to atakuje on swoich rywali, a potem "ulecza" ich, przywracając ich poprzednie wersje. Być może w najbliższych tygodniach zobaczymy stare oblicze The Miza.

Od kilku dni wiele mówi się o kontuzji Kairi Sane, bowiem zawodniczka ta mocno botchowała akcje zdezorientowanej Charlotte. Vince McMahon podobno po całym wydarzeniu był wściekły na sędziów, którzy są szkoleni na wypadek takich sytuacji. Mają oni natychmiast reagować i doprowadzić walkę do bezpiecznego zakończenia. Tym razem tego nie zrobili i same zawodniczki nie za bardzo wiedziały, o co chodzi.

W ostatnim czasie pojawiło się nowe mistrzostwo Interkontynentalne oraz pas Universal stworzony specjalnie dla Braya Wyatta. Pisaliśmy już, że wkrótce ma pojawić się także zupełnie nowy pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych. Podobno jednak federacja stworzyła też odświeżone pasy drużynowe SmackDown. Nie wiadomo jednak, kiedy pojawią się one na wizji.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy