Problemy zdrowotne Lawlera, potencjalni prowadzący Hall of Fame

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 122

W ostatnim epizodzie „Dinner With The King” Jerry Lawler wyjawił, iż boryka się z pewnymi problemami zdrowotnymi. Mowa o stawach kolanowych, które są zniszczone i będzie potrzebna ich całkowita wymiana. Co ciekawe, Hall of Famer nie zamierza słuchać się rad lekarzy i pomimo bólu chce kontynuować występy w ringu. Przypomnijmy, że w przeszłości 69-latek miał również problemy z sercem. Podczas komentowania gali Monday Night Raw w 2012 roku doznał zawału i tylko błyskawiczna reakcja lekarza utrzymała go przy życiu.

Pozostając przy temacie Lawlera, powiedział on także, że być może nie będzie w tym roku prowadził ceremonii Hall of Fame. Spekuluje się, że mógłby zastąpić go duet Renee Young i Corey Graves. Dwójka ta wyróżnia się dobrą chemią podczas komentowania Monday Night Raw i federacja widzi w niej odpowiednich kandydatów do przejęcia obowiązków, które do tej pory wykonywał „The King”.

Roman Reigns, który niedawno powrócił do WWE po wygraniu walki z białaczką, wypowiedział się na temat swojego wymarzonego rywala na przyszłorocznej WrestleManii. Członek rodziny Anoa’i stwierdził, że chciałby zmierzyć się ze swoim bratem z The Shield – Sethem Rollinsem, a stawką miałby być tytuł Universal. Reigns uważa to za dobrą formę rewanżu, ponieważ stracił on pas ze względów zdrowotnych, a nie przegrywając na ringu.

Jerry Lawler na gali USA Championship Wrestling:


dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 10-03-2019 21:20:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy