Najnowsze kursy na FastLane, ostra wypowiedź Rousey

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 936

Już dziś wieczorem gala FastLane PPV. Kursy bukmacherów na ten moment raczej nie zaskakują. Faworytami w swoich walkach są: Daniel Bryan, Asuka, The Usos, Boss "n" Hug Connection, The Revival, The Shield, Becky Lynch i Andrade.

Dużym echem odbiła się wypowiedź Rondy Rousey z jej ostatniego vloga. WWE Raw Women's Champion mocno skrytykowała postawę fanów wrestlingu. Jednocześnie stwierdziła, że ta dyscyplina jest reżyserowana i w rzeczywistości nikt z rosteru WWE nie byłby w stanie jej pokonać. Oczywiście normalnie tego typu wypowiedź nie jest kontrowersyjna, ale padła z ust aktywnej gwiazdy WWE, z czym rzadko mamy do czynienia. Szybko słowa Rousey skomentowały inne gwiazdy WWE.W sobotni wieczór podczas Live Eventu Raw w Nowym Jorku do akcji wrócił Luke Harper. Pokonał on Mojo Rawleya. Coraz więcej wskazuje na to, że zobaczymy Harpera w telewizji jeszcze w trakcie Road to WrestleMania, choć na razie nie jest znana konkretna data jego powrotu.

Z kolei podczas Live Eventu NXT w Cristal River zadebiutował kolejny zawodnik - Jonah Rock, jako Jermaine Haley. Wrestler pochodzi z Australii, w przeszłości walczył między innymi na galach Pro Wrestling NOAH, czy Pro Wrestling Guerrilla.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy