Problemy Ripley, Nia Jax, kiedy nagrano Raw? CM Punk

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Wygląda na to, że Rhea Ripley zniknie na jakiś czas z programów sygnowanych marką WWE. Zaraz po tapingach WrestleManii zawodniczka zmuszona była wrócić do rodzinnej Australii, wygasła bowiem posiadana przez nią wiza umożliwiająca wykonywanie pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. W normalnych okolicznościach jej przedłużenie byłoby czystą formalnością, sprawę komplikuje jednak pandemia COVID-19 powodująca faktyczne wstrzymanie wydawania jakichkolwiek dokumentów umożliwiających podróże międzykontynentalne.

Przypomnijmy, iż z tego samego powodu największą galę roku opuścił również inny Australijczyk, Buddy Murphy.

W amerykańskich mediach pojawiły się przypuszczenia, iż właśnie zbliżające się problemy z pozwoleniem na pracę były jedną z przyczyn utraty przez Ripley NXT Women's Championship.

***


Podczas ostatniego odcinka Monday Night Raw powracająca Nia Jax zaprezentowała światu swój nowy finisher - Ram-Paige, wykorzystywany niegdyś przez Paige. Na Twitterze odniosła się do tego Brytyjka. Przyznała ona, że dała Samoance zwyczajową zgodę na wykorzystywanie swojej popisowej akcji, dodała też, że jest dumna z powrotu przyjaciółki.

***


Co ciekawe, walki zaprezentowane podczas poniedziałkowej tygodniówki nagrane zostały jeszcze przed tapingami WrestleManii. Pozbawiło to federację problemów logistycznych związanych z koniecznością przebudowy dekoracji.

***


CM Punk ma się pojawić podczas najbliższego odcinka "WWE Backstage". Będzie to pierwszy występ w programie byłego WWE Championa od ponad dwóch miesięcy - ostatni raz widzowie mogli wysłuchać jego opinii 11 lutego.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy