Co dalej z Charlotte Flair? WM 36 aktywnie komentowane w social mediach, spoilery z Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1049

Charlotte Flair w wywiadzie z talkSPORT wyjawiła, że chce bronić mistrzostwa NXT, rywalizując z zawodniczkami ze wszystkich brandów. Na razie możemy spodziewać się, że będzie występowała zarówno w NXT, jak i na Raw. Tytuł zdobyła po raz drugi w karierze, pokonując Rheę Ripley podczas WrestleManii 36.

WWE ogłosiło, że WrestleMania 36 zebrała 13.8 miliona wpisów dotyczących wydarzenia na Facebooku, Instagramie i Twitterze. To wynik o 57 proc. lepszy niż zeszłoroczna WM i najlepszy w dziejach organizacji. Oczywiście taki rezultat nie może dziwić, biorąc pod uwagę, iż większość oglądało galę w domach, a PPV odbyło się mimo pandemii koronawirusa.

Otwarte spoilery z Monday Night Raw!

Podczas czerwonej tygodniówki zadebiutowały kolejne gwiazdy z NXT. Mieliśmy możliwość zobaczenia w akcji Denzela Dejournette'a, Brendana Vinka, Oneyego Lorcana i Danny'ego Burcha. Na Raw po raz pierwszy zobaczyliśmy też Biancę Belair, która podczas WrestleManii 36 dołączyła do Street Profits.

Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu


Zobaczyliśmy także jeden "transfer" pomiędzy SD a Raw. Barwy zmienił Apollo Crews, który zawalczył z Aleisterem Blackiem. Aleister triumfował w tej konfrontacji.

Link do filmu


Po dłuższej przerwie na ring powróciła Nia Jax, która szybko rozprawiła się z Deonną Purrazzo.

Link do filmu


W walce wieczoru Drew McIntyre po raz pierwszy bronił WWE Championship w pojedynku z Big Showem. Mimo dominacji weterana Szkot wyprowadził decydujący Claymore Kick i zwyciężył.

Link do filmu


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy