Powroty na SmackDown, pierwszy uczestnik Royal Rumble Matchu 2020

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 842

Za nami pierwsze SmackDown w 2020 roku. Podczas gali doszło do kilku powrotów.

Sheamus pojawił się na arenie, gdy Revival atakowali Shorty'ego G. Dość niespodziewanie Irlandczyk sam zaatakował potem Shorty'ego, co jasno wskazuje, że powrócił jako heel. Z akcji był wykluczony od kwietnia przez problemy zdrowotne. Jego powrót zapowiadano podczas poprzednich odcinków SmackDown.

Link do filmu


W krótkim segmencie wystąpił również John Morrison. Wyszedł on z szatni The Miza, gdy Cathy Kelley chciała przeprowadzić wywiad. Wcześniej Miz zaatakował Kofiego Kingstona po przegranej walce. Wydarzenia te sugerują, że Morrison i Miz ponownie stworzą tag team. Byli już zespołem przez długi okres, na początku swoich karier w WWE. Dla przypomnienia - Morrison odszedł z organizacji w 2011 roku. W grudniu 2019 roku wrócił i podpisał kilkuletni kontrakt.

Link do filmu


Po kilku miesiącach do telewizji wrócili także The Usos. Pomogli oni Romanowi Reignsowi, gdy po walce wieczoru ponownie był atakowany przez Barona Corbina i Dolpha Zigglera. Warto podkreślić, że wcześniej Reigns jako pierwszy zapowiedział udział w Royal Rumble Matchu.

Link do filmu


WWE ogłosiło, że za tydzień na SmackDown dojdzie do walki Lacey Evans z Sashą Banks.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy