Kursy na Royal Rumble, kulisy powrotu Goldberga, CM Punk o Wrestlemanii 30

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Po wydarzeniach ze SmackDown doszło do pewnych przetasowań w kursach bukmacherów na zwycięzcę Royal Rumble Matchu. Dalej największe szanse przyznaje się Romanowi Reignsowi, na drugim miejscu jest Cain Velasquez, podium zamyka Kevin Owens, a tuż za nim znajduje się... CM Punk. Na liście możemy znaleźć jeszcze inne ciekawe postacie, takie jak chociażby niewalczący od 2011 roku Edge.


W podcaście Steve'a Austina Goldberg wyjawił, kto odegrał kluczową rolę w jego powrocie do federacji w 2016 roku. Hall of Famer wskazał na osobę Paula Heymana, nie dlatego, że ten się z nim skontaktował, a dlatego, iż jest to doświadczona persona w tej branży, którą Goldberg znał i w pełni ufał w kwestiach kreatywnych.

CM Punk na Instagram Story wyjawił, kto byłby jego rywalem na WrestleManii 30, gdyby nie zdecydował się opuścić federacji. "Best In The World" stanąłby do walki z Triple H'em, co byłoby niejako wznowieniem ich rywalizacji z 2011 roku. Jak jednak pamiętamy - Punk odszedł z WWE na dwa miesiące przed galą, a Triple H ostatecznie zmierzył się z Danielem Bryanem. Poniżej reszta planowanej w styczniu 2014 roku karty:

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 04-01-2020 16:23:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy