Powrót podczas Raw, kolejni uczestnicy RR Matchów, podsumowanie show

Giero
Newsów: 2023

Newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego epizodu Monday Night Raw!

Podczas Raw zobaczyliśmy promo Randy'ego Ortona, który nawiązał do ataku Alexy Bliss sprzed tygodnia. Zapowiedział, że poparzenia i ból nie spowodują, by miał wycofać się z udziału w Royal Rumble Matchu.Natomiast sama Alexa Bliss wzięła udział w walce wieczoru i... przypięła Asukę - mistrzynię kobiet. Uwagę fanów zwróciła jeszcze jedna kwestia. W trakcie pojedynku zobaczyliśmy mroczniejszą wersję Bliss.

Link do filmu


W trakcie show doszło także do powrotu... Gillberga.

Link do filmu


WWE zapowiedziało, że za tydzień na Raw zobaczymy zarówno WWE Championa Drew McIntyre'a, jak i pretendenta do tytułu - Goldberga. Obydwaj zmierzą się ze sobą na Royal Rumble.


W samej karcie Royal Rumble nie zobaczyliśmy większych zmian. Potwierdzono za to kolejne nazwiska w Royal Rumble Matchach. Jeff Hardy zadeklarował udział w walce mężczyzn, a do żeńskiego odpowiednika dołączyły Alexa Bliss, Peyton Royce i Shayna Baszler.

* WWE Championship Match: Drew McIntyre vs. Goldberg
* WWE Universal Championship Last Man Standing Match: Roman Reigns vs. Kevin Owens
* Men's Royal Rumble Match: Daniel Bryan, Bobby Lashley, Randy Orton, AJ Styles, Otis, The Miz, Jey Uso, Cesaro, Jeff Hardy, 21 More TBA
* Women's Royal Rumble Match: Nia Jax, Charlotte Flair, Bayley, Bianca Belair, Mandy Rose, Dana Brooke, Peyton Royce, Alexa Bliss, Shayna Baszler, 21 More TBA

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy