Passa porażek Bryana, plany na HOF, więcej o fanach na WrestleManii

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 248

Niektórzy zastanawiają się, czemu Daniel Bryan zalicza obecnie passę porażek. Podczas ubiegłotygodniowego SmackDown uległ on chociażby Cesaro i nie jest to jedyna taka sytuacja w ostatnim czasie. Okazuje się bowiem, że jest to pomysł samego zawodnika, który podczas swojego ostatniego pełnoetatowego runu chce wypromować jak najwięcej wrestlerów. Wciąż jednak niewykluczone, iż wygra on Royal Rumble Match i zmierzy się z Romanem Reignsem na WrestleManii.

Tegoroczne Hall of Fame nie odbędzie się w tradycyjnej postaci. Jak podaje Dave Meltzer, federacja rozważa nawet organizację imprezy w trybie zdalnym, aby uniknąć problemów z podróżami i zmniejszyć ryzyko zakażenia koronawirusem wśród legend. Możliwe również, że w tym roku do HoF zostaną wprowadzeni ci, którzy początkowo mieli znaleźć się tam już w 2020, ale pandemia pokrzyżowała te plany.

Na WrestleManii 37 w końcu prawdopodobnie zobaczymy fanów na widowni. Nie ma co oczywiście liczyć na w pełni zapełniony stadion, ale w pewnej liczbie widzowie obejrzą show z wysokości trybun. Drużyna NFL Tampa Bay Buccaneers wpuszcza na Raymond James Stadium około 14 tysięcy fanów, więc zapewne mniej więcej tylu zasiądzie też na WrestleManii, ponieważ gala odbędzie się na tym samym obiekcie, co mecze Buccaneers.

Fragment programu "Untold" o debiucie AJ'a Stylesa:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 18-01-2021 17:34:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy