Powrót otwartych wyzwań na Raw, duża walka Shane'a McMahona na WM35?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 809

Seth Rollins ogłosił na Twitterze, że podczas najbliższego Raw powróci jego Open Challenge o Intercontinental Championship.


Tymczasem w związku z wydarzeniami z Starrcade wielce możliwe, że na Raw powróci Bray Wyatt.

Oficjalna zapowiedź dzisiejszego Raw:

Link do filmu


Podobnie jak w poprzednich latach jest bardzo prawdopodobne, że Shane McMahon ponownie będzie w jednej z ważniejszych walk WrestleManii. Według ostatnich wieści obecny Komisarz SmackDown Live może zawalczyć na WM 35 z The Mizem. Do tego w najbliższych tygodniach WWE może nam zafundować coraz częstsze zalążki heel turnu Shane'a McMahona. Początek tego procesu można było już zauważyć na Crown Jewel, gdy zdobył puchar World Cup. Wtedy to też zastąpił The Miza w finale turnieju, co ma być fundamentem ich rywalizacji w trakcie drogi do WrestleManii.

Ciekawej wypowiedzi udzielił ostatnio Edge w rozmowie dla "Inside The Ropes". Hall of Famer stwierdził, że niezależnie od ostatnich wydarzeń, na WrestleManii powinno dość do starcia Becky Lynch z Rondą Rousey. Stwierdził, że oficjele pogodzili się z popularnością Becky, mimo jej heel turnu. A jej walka z Rousey byłaby ważnym punktem największej gali ze wszystkich.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy