Powrót Meliny, więcej o oglądalności Raw, Cesaro ze wsparciem szatni

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 167

W ostatnich miesiącach informowaliśmy kilkukrotnie o potencjalnym powrocie Meliny do WWE. Do tego jednak nie doszło i teraz chyba wiemy już, dlaczego. Okazuje się bowiem, że zawodniczka miała trafić pod skrzydła Roberta Stone'a w NXT, ale z tego planu po prostu zrezygnowano.

Rekordowo niska oglądalność poniedziałkowego Raw wywołało poruszenie wśród Vince'a McMahona i jego współpracowników. W najbliższym czasie możemy więc spodziewać się działań mających na celu odmianę sytuacji. Nie wyklucza się nawet powrotu Undertakera, choć prawdopodobnie nie w roli czynnego zawodnika. Deadman jest jednym z najbardziej lojalnych pracowników McMahona i z pewnością w miarę możliwości chętnie pomógłby przyciągnąć fanów przed telewizory.

Cesaro od lat postrzegany jest jako ten członek rosteru, który nie otrzymuje należytego pushu. Z takim stwierdzeniem zgadza się również część szatni, na czele z Drew McIntyre'em. W zajawce podcastu "Broken Skull Sessions" mistrz WWE powiedział, iż według niego Szwajcar jest najbardziej niedocenionym zawodnikiem w całej organizacji.

John Morrison vs. Drew McIntyre - TLC 2009:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 17-12-2020 16:13:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy