Nieobecność Alexy Bliss, Billy Graham w szpitalu, Sami Awards, Pierwotne plany na WM 35

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

W ostatnim czasie nie oglądaliśmy Alexy Bliss na galach telewizyjnych. Taka sytuacja spowodowana była tym, że zawodniczka brała udział w zdjęciach do odcinka rebootu serialu "Punky Brewster", a teraz korzysta z od dawna zaplanowanego czasu wolnego.

Hall of Famer "Superstar" Billy Graham trafił do szpitala. Żona legendy w oświadczeniu na Facebooku napisała, że jej mąż zmaga się z infekcją dużego palca u stopy. Sytuacja jest o tyle poważna, że Graham ma inne problemy zdrowotne, między innymi z sercem. Ponadto jest cukrzykiem oraz miał przeszczepianą wątrobę, co znacznie osłabia jego odporność.

Nagrody Slammy Awards zostaną przyznane 23 grudnia, jednak mistrz interkontynentalny Sami Zayn nie próżnuje i zamierza również przyznać swoje własne wyróżnienia - Sami Awards. Segment odbędzie się na najbliższym SmackDown.

Były producent WWE Shawn Daivari w podcaście "Two Man Power Trip of Wrestling Podcast" opowiedział o pierwotnych planach odnośnie do walki o pas WWE na WrestleManii 35. Początkowo rywalem Daniela Bryana miał być Kevin Owens, lecz ostatecznie postawiono na Kofiego Kingstona, który zdobył tytuł i panował na SmackDown przez kolejne kilka miesięcy.

Skoro jesteśmy już przy "KofiManii", warto przypomnieć sobie walkę, o której była mowa wyżej:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 18-12-2020 12:14:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy