Powrót gwiazdy do NXT? DDP o współpracy z AEW

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 162

Diamond Dallas Page zaskoczył fanów informacją, iż nie znajduje się obecnie pod kontraktem AEW: "nie jestem zatrudniony przez AEW, pomagam im wyłącznie z uwagi na Cody'ego. Bez Dusty'ego Rhodesa nie byłoby DDP (...) nic bym nie osiągnął, gdyby nie dał mi on kiedyś szansy". Członek WWE Hall of Fame podkreślił, że nie zamierza zmieniać tego stanu rzeczy, nie chce bowiem palić za sobą mostów wiążących go z WWE.

Wbrew nadziejom (części) fanów, Paige stanowczo zaprzeczyła pogłoskom, jakoby dostała zielone światło do powrotu do ringu. Pojawiły się one w poniedziałek po ataku, jakiego doznała ze strony swoich dotychczasowych podopiecznych, duetu The Kabuki Warriors.

Do powrotu szykuje się za to Nia Jax. Zawodniczka zasugerowała na Twitterze, że chętnie wzięłaby udział w zapowiedzianym podczas wczorajszego odcinka NXT WarGames matchu kobiet na zbliżającym się NXT TakeOver: WarGames 3.

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło podczas odbywającej się w Rijadzie gali Crown Jewel. Lacey Evans oraz Ric Flair stali się podczas swoich wejściówek ofiarami ataków - ktoś z publiczności rzucił w ich kierunku butelki z wodą.

Boogeyman is back!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qnlqgWM0810[/youtube]

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy