Powrót gwiazdy do NXT? DDP o współpracy z AEW

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Diamond Dallas Page zaskoczył fanów informacją, iż nie znajduje się obecnie pod kontraktem AEW: "nie jestem zatrudniony przez AEW, pomagam im wyłącznie z uwagi na Cody'ego. Bez Dusty'ego Rhodesa nie byłoby DDP (...) nic bym nie osiągnął, gdyby nie dał mi on kiedyś szansy". Członek WWE Hall of Fame podkreślił, że nie zamierza zmieniać tego stanu rzeczy, nie chce bowiem palić za sobą mostów wiążących go z WWE.

Wbrew nadziejom (części) fanów, Paige stanowczo zaprzeczyła pogłoskom, jakoby dostała zielone światło do powrotu do ringu. Pojawiły się one w poniedziałek po ataku, jakiego doznała ze strony swoich dotychczasowych podopiecznych, duetu The Kabuki Warriors.

Do powrotu szykuje się za to Nia Jax. Zawodniczka zasugerowała na Twitterze, że chętnie wzięłaby udział w zapowiedzianym podczas wczorajszego odcinka NXT WarGames matchu kobiet na zbliżającym się NXT TakeOver: WarGames 3.

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło podczas odbywającej się w Rijadzie gali Crown Jewel. Lacey Evans oraz Ric Flair stali się podczas swoich wejściówek ofiarami ataków - ktoś z publiczności rzucił w ich kierunku butelki z wodą.

Boogeyman is back!

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy