Powrót dawnego show? Andrade, Eddie Guerrero, Thunderdome jeszcze dłużej?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 124

WWE złożyło wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego o nazwie "WWE LiveWire". Jest to nazwa show emitowanego w latach 1996-2000, w którym streszczano wydarzenia z ostatniego tygodnia, a ponadto odbierano telefony od widzów, co stanowiło nowość jak na tamte czasy. Możliwe, że federacja powróci do tej koncepcji w nieco zmienionej, przystosowanej do obecnych realiów formie.

Andrade podczas Draftu nie został przydzielony do żadnego z brandów, co wywołało lawinę spekulacji na temat powrotu byłego mistrza NXT na żółtą tygodniówkę. Meksykanin będzie jednak prawdopodobnie reprezentował barwy Raw, a powód, dla którego nie został na razie wybrany jest zupełnie inny. Według informacji Ringside News, Vince McMahon - mówiąc delikatnie - ma gdzieś tego zawodnika. Nie pomógł nawet fakt, iż Andrade czyni postępy w nauce angielskiego na tyle, żeby wkrótce móc wygłaszać coraz to ambitniejsze proma.

Bruce Prichard wyjawił, iż na WrestleManię 22 (2006) planowano "dream match" pomiędzy Eddiem Guerrero i Shawnem Michaelsem. Do starcia niestety jednak nie doszło ze względu na tragiczną śmierć tego pierwszego kilka miesięcy wcześniej.

Informowaliśmy wczoraj, że WWE zostanie w Thunderdome kilka tygodni dłużej, teraz zaś okazuje się, iż współpraca może zostać przedłużona o kolejne miesiące, ze względu na to, że nie wiadomo, jak rozwijać się będzie sytuacja epidemiologiczna w Stanach, a Thunderdome stanowi solidny kompromis pomiędzy organizacją show przy pustych i pełnych trybunach.

Skrót drugiej części Draftu:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 13-10-2020 19:38:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Co oni robią z tym Andrade to głowa mała - jego sytuację może uratować chyba tylko Charlotte i jej pozycja w fedce.

napisane przez MattDevitto w dniu : 13-10-2020

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy