Omówienie wydarzeń z Monday Night Raw, Finn Balor, NXT

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 124

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z Monday Night Raw!

Lista zawodników i zawodniczek, którzy przechodzą (lub zostają) na Raw:

Bray Wyatt, Randy Orton, Charlotte Flair, Braun Strowman, Matt Riddle, Jeff Hardy, Retribution (Mustafa Ali, Reckoning, T-Bar, Slapjack, Mace), Keith Lee, Alexa Bliss, Elias, Lacey Evans, Sheamus, Nikki Cross, R-Truth, Dabba-Kato, Titus O'Neil, Peyton Royce, Akira Tozawa

Lista zawodników i zawodniczek, którzy przechodzą (lub zostają) na SmackDown:
Bayley, Street Profits, Daniel Bryan, Kevin Owens, Lars Sullivan, King Corbin, Sami Zayn, Cesaro & Shinsuke Nakamura, Dolph Ziggler & Robert Roode, Apollo Crews, Carmella, Aleister Black

Podczas gali doszło do rozdziału kolejnej drużyny. Natalya i Lana nie będą już tworzyć tag-teamu, tym bardziej, że pierwsza z nich powędrowała na SmackDown, a druga zostaje na Raw.

Zostając jeszcze przy Lanie - nie wypada nie wspomnieć, że wygrała ona międzybrandowy Battle Royal i została pretendentką do tytułu kobiet Raw.

Po wielomiesięcznej nieobecności do akcji powrócił Elias, atakując Jeffa Hardy'ego podczas jego walki z AJ'em Stylesem i Sethem Rollinsem. Elias oczywiście leczył kontuzję, zaś według storyline'u zemścił się on na Jeffie Hardym, który spowodował wypadek samochodowy, w którym to właśnie ucierpiał powracający zawodnik.

Wiele osób zastanawiało się, jak zostanie rozwiązana sprawa pasów tag-teamowych, bowiem mistrzowie SmackDown trafili na Raw, a mistrzowie Raw trafili na SmackDown. Rozwiązanie okazało się być bardzo proste - panowie najzwyczajniej w świecie zamienili się tytułami.

Finn Balor, który doznał kontuzji szczęki na TakeOver 31, poinformował, że w piątek poddał się operacji i czeka go przerwa od występów. Nie wiemy jednak, jak długo Irlandczyk będzie pauzował.

NXT początkowo znajdowało się w planach na tegoroczny Draft, lecz ostatecznie, z przyczyn niewyjaśnionych, zrezygnowano z tego pomysłu.

Nietypowy hołd dla Eddiego Guerrero ze strony Ricocheta:

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 13-10-2020 10:15:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy