Powrót Ceny do TV, dlaczego Orton nie walczył na Backlash? Ile CM Punk zarobił w UFC?

Ziggy
Newsów: 80

Jak wiemy, John Cena opuścił pierwsze brandowe PPV SmackDown, jednak na kolejnym – No Mercy – które odbędzie się 9 października, ma już być obecny, tak więc można spodziewać się w najbliższym czasie jego powrotu do telewizji. Początkowo planowano jego trzecie starcie z AJ Stylesem, jednak wobec zwycięstwa w walce o mistrzostwo świata WWE na Backlash przez Stylesa plany te mogą ulec zmianie.

Były niemiecki piłkarz Tim Wiese poinformował w ubiegłym tygodniu, że pojawił się w Performance Center, a teraz otrzymaliśmy także potwierdzenie w tej sprawie ze strony Triple H'a. Zawodnik za cel obrał sobie wystąpienie na listopadowych live eventach WWE w Niemczech.







Jak informuje PWInsider, Eric Young podpisał już kontrakt z WWE i jego pojawienie się zależy już tylko i wyłącznie od samej federacji, która czeka na właściwy do tego moment.

Jak poinformował w swoim podcaście były zawodnik WWE Ryback, na początku września udał się on do sądu w celu zmiany swojego imienia i od teraz będzie znany nie jako Ryan Reeves, a Ryback Allen Reeves. Były Intercontinental Champion zmianę tę tłumaczy m.in. brakiem praw do tego, co udało mu się wypracować w trakcie swojego pobytu w WWE. Szerzej o tym i innych tematach poruszanych w ostatnim odcinku Conversation with the Big Guy możecie posłuchać tutaj.

Coraz bliżej powrotu jest także Luke Harper, który cały poprzedni tydzień spędził, trenując w Performance Center i praca ta ma być kontynuowana w najbliższym czasie.

Rusev oraz Lana są zapowiadani na live event w Chicago 24 września, a także mają być obecni na Clash of Champions PPV dnia następnego. Nie wiemy jednak jeszcze, czy i ewentualnie przeciwko komu Bułgar będzie bronił swojego mistrzostwa Stanów Zjednoczonych.

Jak wiemy, Randy Orton nie zawalczył ostatecznie na Backlash z Brayem Wyattem, co wynikało z niedopuszczenia go do akcji ringowej przez lekarzy WWE. Po swojej walce na SummerSlam z Brockiem Lesnarem 12-krotny mistrz świata przechodził serię badań, które udawało mu się w większości zaliczyć, jednak lekarze najprawdopodobniej postanowili nie ryzykować zdrowia zawodnika i powrót do akcji ringowej został ostatecznie wstrzymany. Część osób była także zaskoczona faktem, iż pozwolono mu wykonać RKO na swoim niedoszłym rywalu, skoro wcześniej podejrzewano wstrząśnienie mózgu. Niewykluczone także, że założone szwy na głowie Vipera stanowiły przeszkodę w dopuszczeniu go do walki.

W jednym ze swoim wywiadów Alberto Del Rio zasugerował, jakoby Andrade „Cien” Almas był nieszczęśliwy w federacji i chciał powrócić do Meksyku. Zawodnik miałby według niego mieć problemy z wpasowaniem się do amerykańskiego stylu walki. Alberto zauważa także, że idąc do federacji McMahona musisz przestrzegać pewnych zasad, oraz że wielu zagranicznych zawodników, idąc do WWE, ma problemy przez swoje braki językowe, które potrafią zahamować ich rozwój.

Informowaliśmy ostatnio o dobiegającym końca kontrakcie Tysona Kidda. Wieści te okazują się nieprawdziwe i zawodnik miał przedłużyć swoją umowę z WWE przed kilkoma miesiącami.

CM Punk za swoją walkę podczas gali UFC 203 zainkasował 500 000 dolarów od samej federacji oraz $2 500 od sponsora. Do wypłaty byłego mistrza świata WWE dojdą jeszcze wpływy z wykupu gali w systemie PPV.

Vince McMahon miał być bardzo niezadowolony z ubiegłotygodniowych gal Raw oraz SmackDown i miał już w związku z tym zwołać spotkanie z writerami oraz producentami w celu jak najszybszej poprawy sytuacji. McMahon jest także ciągle zainteresowany sprowadzeniem bardziej doświadczonych gwiazd, które miałyby pomóc z głębią rosteru.

Ciągle nie zrezygnowano z pomysłu z przeniesieniem Cesaro na SmackDown po zakończeniu Best of 7 Series z Sheamusem. Aktualne plany zakładają wygraną Szwajcara w tej rywalizacji, która ma mieć swój finał na Clash of Champions. Cały czas nie wiemy także, o jaki tytuł ma zawalczyć triumfator.

Nagranie z zatrzymania Bo Dallasa na lotnisku sprzed kilkunastu dni:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Top 10 finisherów po skontrowanej akcji w locie:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Wywiady po Backlash:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

10 najbardziej zaskakujących wygranych debiutantów:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

I WWE może sobie mówić, że końcówka ME SummerSlam była w pełni zaplanowana. Nikt nie narażałby zawodnika na późniejsze kontuzje specjalnie. Lesnar po prostu przesadził i Jericho miał w tej sprawie rację (chłop ma tyle lat doświadczenia, więc chyba co nieco wie). W tej sytuacji wkurza mnie już pozycja Brocka w WWE. On praktycznie może robić, co chce (nawet wybiera sobie przeciwników). Federacja zamiata wszystko pod dywan, bo ważny jest tylko Lesnar. Mogą się nieźle na nim przejechać, dlatego należy go uwalić czym prędzej dla dobra biznesu :-).

napisane przez LAN w dniu : 13-09-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy