Powód kolejnej walki Lesnara z Reignsem, status Sheamusa, plotki o Stephanie i HHH, Cena

Giero
Newsów: 1641

W piątek na SmackDown powrócił Brock Lesnar i ponownie skonfrontował się z Romanem Reignsem.
Po gali szybko zapowiedziano, iż Panowie ponownie zmierzą się ze sobą, tym razem na SummerSlam w Last Man Standing matchu. Pierwotnie organizacja rzeczywiście miała planować walkę Reignsa z Randym Ortonem na ten event, kontynuując ich feud. Jednakże problemy zdrowotne Ortona okazały się zbyt poważne, a WWE potrzebowało zastępstwa. Idąc na łatwiznę, skierowano się do Lesnara. Co ciekawe, dość długo z tym zwlekano i na ten scenariusz oficjele zdecydowali się w ostatniej chwili.

Tymczasem nie jest wykluczone, że wkrótce nieco rzadziej będziemy oglądać Sheamusa w ringu. Ostatnio w audycji The Five Count przyznał, iż chciałby bardziej zaangażować się w aktorstwo. To oznacza, że częściej może brać kilkumiesięczne przerwy od rywalizacji w WWE. Jednocześnie Sheamus uważa, że dzięki takim absencjom mógłby przedłużyć karierę wrestlerską, bardziej dbając o zdrowie.

W mediach społecznościowych z kolei pojawiły się ostatnio spekulacje, iż Stephanie McMahon i Triple H przechodzą przez problemy małżeńskie. Ktoś zauważył, że Stephanie miała publicznie pojawić się bez obrączki. Między innymi PWTorch zdementował te informacje.

W związku z 20-leciem kariery Johna Ceny w WWE, organizacja ostatnio mocno promuje materiały powiązane z nim na YouTube:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy