Data Bound For Glory 2022, podsumowanie Slammiversary 2022

Giero
Newsów: 1800

Impact Wrestling zapowiedziało, że tegoroczne Bound For Glory odbędzie się 8 października, ale lokalizacji jeszcze nie potwierdzono.

Poniżej najważniejsze informacje z gali Impact Wrestling Slammiversary 2022 PPV!

W części Countdown to Slammiversary Rich Swann obronił Impact Digital Media Championship, pokonując Briana Myersa. Z kolei w Reverse Battle Royal zwyciężył Shark Boy.

Natomiast główną część show otworzył Ultimate X. Zwycięsko z niego wyszedł Mike Bailey, sięgając tym samym po Impact X-Division Championship. Odebrał pas z rąk Ace'a Austina, który panował 52 dni.

Do zmiany doszło także na szczycie dywizji tag team kobiet. Rosemary i Taya Valkyrie pokonały The Influence.

Good Brothers już trzeci raz są mistrzami tag team mężczyzn. Przejęli pasy z rąk The Briscoes, a ci byli mistrzami przez 44 dni. Po pojedynku w ringu pojawili się America's Most Wanted i cała szóstka przeszła do celebracji.

Davey Richards uzupełnił skład teamu Impact Originals w walce z Honor No More. Jego występ zapowiedziała Dixie Carter - była prezes organizacji.

Pierwszy w historii kobiet Queen of the Mountain Match wygrała Jordynne Grace. Przerwała panowanie Tashy Steelz, które trwało 106 dni.

Podczas Slammiversary wyemitowano proma kilku byłych, największych gwiazd IW. AJ Styles i Sting otrzymali zgody odpowiednio od WWE oraz AEW, by nagrać materiały. Nie zabrakło także wolnego agenta - Kurta Angle.Tego wieczoru jako jedyny tytuł mistrzowski zachował Josh Alexander. W main evencie pokonał Erica Younga.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy