Poważne operacje Naomi i Ivara, T-Bar & Slapjack

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 185

Jedną z osób, które w ostatnich tygodniach "zniknęły" z programów sygnowanych logiem WWE jest Naomi - dwukrotna posiadaczka WWE SmackDown Women's Championship po raz ostatni wystąpiła w telewizji 21 sierpnia, kiedy to stoczyła dwie walki w ramach Beat The Clock Challenge - z Bayley oraz Sashą Banks. Dziś okazało się, że przyczyną jej nieobecności są problemy zdrowotne: zawodniczka przeszła ostatnio zabieg miomektomii - chirurgicznego usunięcia mięśniaków macicy.

***


Ivar przeszedł w ubiegłym tygodniu operację karku, którego kontuzję odniósł na Raw z 7 września. Jak oceniają lekarze, powrót członka The Viking Raiders do pełnej sprawności potrwać może nawet rok.

***


Jedną z przyczyn zmiany ring-name'u Dominika Dijakovica (znanego obecnie pod aliasem T-Bar) jest chęć odróżnienia go od Dominika Mysterio. Obaj zawodnicy zadebiutowali w WWE w zbliżonym czasie i federacja obawia się ponoć, że niezorientowani fani mogą ich ze sobą mylić.

***


Tymczasem inny członek RETRIBUTION, Slapjack, skomentował swój udział w main evencie Monday Night Raw. Rozwiał przy okazji wszystkie wątpliwości dotyczące swojej tożsamości:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy